Firma MON-BUDJesteśmy specjalistyczną firmą rodzinną budowlaną i transportową z dużym doświadczeniem. Działamy na rynku od 2005 roku. Swoją przygodę w branży zaczynaliśmy od zaledwie jednej minikoparki, a obecnie posiadamy zaawansowany technologicznie park maszynowy. Obsługujemy: Kutno, Łowicz, Gostynin, Żychlin, Gąbin i okolice.

Naszym atutem jest sprawna organizacja pracy, zgrany zespół fachowców z branży budowlanej oraz wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą, a także sprzęt znanych i sprawdzonych marek (Liepher, Hitachi, Mercedes, Hyundai, Daf, Maz, Inocrusch). Zaufali nam m.in. Budimpex, Skanska, Eurowia, Warbud, Strabag.

Posiadamy bogate zaplecze maszyn budowlanych do wynajmu i usług: koparko-ładowarki, koparki kołowe, koparki gąsienicowe wyposażone w komplety łyżek, młoty wyburzeniowe, spych z systemem laserowym 2d automatycznym, walce. Posiadamy dużą flotę pojazdów budowlanych do wynajmu i usług: wywrotki o ładowności od 16 do 28 ton, dźwig, naczepę niskopodwoziową 54,5t. do przewozu maszyn budowlanych, rolniczych i innych ładunków o dużych gabarytach.

Posiadamy ponadto urządzenia do zagęszczania gruntu i asfaltu, do prac ziemnych i transportu materiałów, urządzenia techniki bezpieczeństwa drogowego, urządzenia do prac betoniarskich i obróbki betonu, urządzenia do prac na wysokości, agregaty i agregaty spawalnicze i spawarki oraz elektronarzędzia.

Oferta sprzętu budowlanego w Mon-Bud obejmuje szeroką gamę maszyn i urządzeń do wielu zastosowań budowlanych, także tych specjalistycznych. Dostępne są sprzęty o różnych parametrach technicznych, co pozwala na dobór odpowiedniego urządzenia do wymagań danej inwestycji. Sprzęt budowlany w Mon-Bud to wyłącznie najlepsze światowe marki, a przez to dostęp do najnowocześniejszych technologii.

Realizujemy wysokiej jakości prace budowlane - roboty ziemne, wykopy oraz rozbiórki i wyburzenia. Roboty ziemne to nasza pasja i wiemy o nich wszystko. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem do prac ziemnych, a kilkanaście lat doświadczenia w branży roboty ziemne sprawia, że działamy profesjonalnie na każdym etapie prac, a wykonywane zlecenia wysoko są oceniane.

Prowadzimy również sprzedaż różnego rodzaju materiałów sypkich - są to kruszywa kamienne, kruszywa betonowe, kruszywa ceglane, kruszywa mieszane, piasek, piasek płukany, żwir, żwir płukany, pospółka. Posiadamy na wynajem kruszarkę mobilną szczękową DSB Innocrush 32J dzięki czemu sami zajmujemy się produkcją oferowanego do sprzedaży kruszyw najwyższej jakości. Wykonujemy usługi kruszenia gruzu, betonu, żelbetonu, asfaltu.

Nasza firma oferuje także kwatery pracownicze w HOSTELU U MONIKI z w pełni wyposażonymi pokojami, łazienkami i kuchniami.

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą operatorów dzięki czemu nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń. Każde zlecenie wykonujemy jak własne: starannie i terminowo. Jesteśmy perfekcjonistami w tym, co robimy i dbamy o dobrą tradycję budownictwa.

Nasi klienci doceniają nas za zaangażowanie i polecają innym. Wykonywane przez nas zlecenie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP. Jesteśmy ambitną firmą, dla której zadowolony klient, terminowość oraz jakość wykonywanych prac jest priorytetem. Świadczone usługi realizujemy na terenie województwa łódzkiego, sąsiadującego województwa mazowieckiego jak i całego kraju.

Zapraszamy do współpracy