Kruszenie gruzu, betonu. Wynajem kruszarki

KruszarkaProwadzimy usługi kruszarką oraz oferujemy wynajem kruszarki, którą dowozimy pod wskazany adres, docieramy nawet do niedostępnych miejsc dla konkurencji.

Zapewniamy dojazd maszyny w każde nawet najbardziej nieosiągalne miejsce, nie straszne nam nieutwardzone drogi i błotnisty teren.  Kruszarka posiada napęd spalinowy, dzięki któremu  jest niezależna od zewnętrznych źródeł zasilania. Oferowana kruszarka może zatem pracować również na budowach, do których nie została jeszcze doprowadzona energia elektryczna.

Gruz, beton, kamienie za pomocą koparki lub ładowarki wrzucany jest do kosza zasypowego 10m3, po czym następuje wstępne oczyszczanie materiału. Maszyna jest dodatkowo wyposażona w boczną taśmę, co umożliwia czyszczenie kruszywa z drobnej frakcji, takiej jak ziemia czy inne mniejsze odpady, jeszcze przed trafieniem do komory kruszącej. Czysty gruz czy też kamienie trafiają pomiędzy dwie szczeki, które z ogromną siłą go kruszą. Poprzez regulację szczęk można uzyskać kruszywo o różnej frakcji w/g potrzeb klienta. Kruszarka posiada również separator magnetyczny, który oddziela wszystkie metalowe odpady (na przykład druty zbrojeniowe z kruszonego materiału). Można otrzymać zatem czyste kruszywo wolne od odpadów i wszelkich zanieczyszczeń. Odzyskane w procesie kruszenia kruszywa np. z kamienia polnego świetnie nadają się do ponownego wykorzystania jako podbudowa pod kostkę, drogi, boiska, do wykonania placów, parkingów lub do utwardzenia dróg dojazdowych na budowy.

Usługę kruszenia wykonujemy na terenie całego kraju

Firma Mon-Bud oferuje wszystkie możliwe opcje wykonania usługi kruszenia i wynajmu kruszarki:

  • kruszarka + operator + paliwo + załadunek kruszonego materiału koparką + transport
  • kruszarka + operator + paliwo + transport
  • kruszarka + operator + paliwo
  • kruszarka + operator

Oferujemy wszystkie możliwe opcje rozliczenia:

  • cena za tonę z operatorem i paliwem plus załadunek lub bez załadunku
  • wynajem na godziny, doby, tygodnie, miesiące z paliwem bez paliwa

Koszt usługi kruszenia jest uzależniony od następujących czynników: ilość materiałów do skruszenia, rodzaju i frakcji końcowej kruszywa, z odsiewem bez odsiewu, od zanieczyszczenia materiału. Cena każdej usługi jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu przewidywanych prac. Firma Mon-Bud gwarantuje profesjonalne podejście do każdej usługi bez względu na wartość zlecenia. Do ceny wynajmu kruszarki doliczany jest koszt transportu maszyny. Ponadto oferujemy Państwu koparki kołowe lub gąsienicowe do wstępnego przygotowania i załadunku materiału.

Zapraszamy zatem do wypożyczania  w naszej firmie również innych maszyn budowlanych

Uwaga:  Dla klientów wypożyczających więcej niż jedną maszynę przewidujemy atrakcyjne, indywidualnie naliczane ceny. Naszym motto jest profesjonalizm, dlatego wszystkie nasze maszyny najwyższej jakości i są regularnie serwisowane i spełniają najwyższe standardy techniczne, a zatrudniani przez nas fachowcy przestrzegają przepisów BHP, dbając o bezpieczeństwo na budowach. Nasza propozycja jest skierowana do klientów z całej Polski. Jeśli jest potrzebne Państwu efektywne skruszenie materiałów zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.